Компанію “AVTstudio” було засновано в 1999 році в Києві. З тих пір віна працює в незмінному складі. Невеликий колектив з трьох осіб – ентузіастів і знавців своєї справи. Фахівці по роботі з клієнтами: Олексій і Костянтин. З самого початку ми займалися аудіо технікою класу Hi-Fi і High End. Так і сьогодні “AVTstudio” повністю сконцентрований на роботі з високоякісними аудіо компонентами і системами.

Уже не один рік ми інсталюємо кращу аудіотехніку нашим численним і шанованим клієнтам. “AVTstudio” для багатьох з них стає своєрідним клубом, який дозволяє постійно знаходитися в живому Hi-Fi співтоваристві, отримувати кваліфіковану допомогу та консультації. Також ми допомагаємо нашим клієнтам найбільш ефективно і найменш затратно модернізувати вже існуючі домашні системи.

Основний напрямок роботи компанії “AVTstudio” – це послуги з побудови узгоджених стереофонічних трактів на базі цифрових і аналогових джерел. Незалежно від імен виробників.

В першу чергу ми рекомендуємо обмежений і продуманий спектр техніки. Це дає можливість більш глибоко вивчати роботу знайомих нам компонентів, їх узгоджуваність в системах, вплив кабелів, вібророзв’язок і приміщень на кінцевий результат. Готові рішення для побудови систем економлять час наших клієнтів, економлять їхні гроші і зрештою не розчаровують їх. Габарити нашого демозала (S=26 м.кв.) відповідають розмірам більшості реальних житлових приміщень клієнтів. У кімнаті прослуховування зроблена неглибока акустична обробка, доступна кожному без прикладення надзусиль та великої шкоди для інтер’єру. Окрім того, наші клієнти мають можливість оцінити якість звучання своєї власної техніки в альтернативних акустичних умовах.

Серед наших клієнтів є багато досвідчених знавців аудіо. Також є і багато тих, хто робить перші кроки в цьому напрямку. І якщо вибір вже зроблено, або ж ви прийшли до нас за порадою чи консультацією, у нас завжди знайдеться найбільш прийнятний для вас варіант системи, компонент або аксесуар.

Ми працюємо для Вас!